İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Kartal Fizik Özel Ders

Kartal Fizik Özel Ders almak ile kısa zamanda konuları kavrarız. Normal sınıf derslerinde dikkatimizin dağıldığı anda öğretmen tarafından anlatılan bazı ince noktaları kaçırmış olabiliriz. Özel dersler sayesinde öğretmen öğrencisini devamlı kontrol eder, konuyu veya soruyu anlamadığı anda olaya müdahale eder.

Kartal Fizik Özel Ders sayesinde öğrenci okulda ortalama 4 derste öğrendiği konuları 1 derste öğrenir. Özel ders almak her ne kadar pahalı bir eğitim sistemi olmasına rağmen; verimlilik oldukça fazladır. Bilindiği gibi fizik konularını çok dikkatli dinlemek ve kavramak gereklidir. Fizik matematikten daha zor bir derstir. Olayları ve değişimleri dikkatlice incelememiz gerekir. Sonuca ulaşmada en kısa yolu bulmamız gerekir.

Kartal Fizik Özel Ders öğrenim sisteminde mutlaka deneyimli öğretmenlerden faydalanmak gerekir. Öğrenci ile öğretmen arasında iletişimin kuvvetli olması gerekir. Öğrenci öğretmenini dinlerken tüm dikkatini derse vermesi büyük önem taşır. Fizik hata kabul etmez. Fiziksel verilerin net ve doğru olarak analiz edilmesi ve sonuca ulaşırken hata yapılmaması gerekir.

Kartal Fizik

Kartal Fizik sayısal öğrenciler için kesinlikle çok iyi öğrenilmesi gerekir. Üniversitelerin mühendislik, tıp, matematik bölümlerini seçecek öğrenciler üniversite sınavında fizik sorularının büyük bir kısmını mutlaka yapmalıdırlar. Örneğin mühendislik bölümünü tercih edecek bir öğrenci; Boğaziçi üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi gibi popüler üniversitelere çok yüksek puanla girebilmektedir.

Kartal Fizik, üniversite sınavında en az soru çözülen derstir. Bizler iyi bir üniversiteye girebilmek için fizik sorularından çok fazla yapmalıyız. Fizik sorularını rahat çözmenin en etkin yolu, düzenli olarak derse devam etmek ve düzenli soru çözmekle olur. Fizik ve matematik adeta birbirinin kardeşi niteliğindedir. Matematik bilmeyen fizik sorularını çözemez. Bunu için matematiği çok iyi öğrenmemiz gerekir.

Kartal Fizik, kimya, matematik gibi sayısal dersler öğrencilerde muhakeme seviyesini arttırır. Öğrencilerin doğru karar verme yeteneklerini geliştirir. Hayatımızda gerçekleşen her fiziksel olay fiziğin bir parçasıdır. Bu yüzden fiziksel olaylar diye adlandırılır. Fizik bilgisi olan bir öğrenci hayatın akışında gerçekleşen olaylar hakkında, daha akılcı düşünebilmekte ve sorunları çok daha çabuk çözmektedir.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğretmenler

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğretmenler çok zor yetişmektedir. İyi bir fizik hocası her zaman dolu olur. Öğrenciler ondan ders alabilmek için adeta yarışırlar. Deneyimli, bilgili, konuya hakim fizik öğretmenleriyle ders yapmak oldukça zevklidir. Bazen o kadar önemli püf noktalar öğrenirsiniz ki; “ne kadar kolaymış fizikmiş” diye düşünürsünüz.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğretmenler ile öğrencilerin frekanslarının tutması gerekir. Öğretmen anlattığı bir konuyu öğrencisinin tam manasıyla öğrenip öğrenmediğini anlaması gerekir. Bilindiği gibi insanların sadece ağızları konuşmaz. Bakışları, hareketleri, tavırları, duruşu bile konuşur. Biz bunlara vücut dili deriz. Yani öğretmen öğrencisinin vücut dilinden bile konuyu iyi kavrayıp kavramadığını anlaması gerekir.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğretmenler aynı zamanda birer matematik öğretmedirler. Matematiği iyi bilmeyen fizikçi olamaz ama; fiziği bilmeyen iyi bir matematikçi olabilir. Fizik konularının kavranması ve sorularının çözülmesi için genelde temel matematik bilmek yeterli gelse de, bazı soruların çözümünde matematiksel denklemlerden yararlanmak gerekir.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğrenciler

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğrenciler son zamanlarda oldukça artmıştır. Biz Mert Eğitim Merkezi olarak kesinlikle öğrencilerden fizik dersi alınmasına karşıyız. Bir öğrenci üniversite sınavında bütün fizik sorularını çözebilir. Fakat fizik dersini anlatabilmek ayrı bir meziyet gerektirir. İyi bir fizik öğretmeni fizik dersine başlamadan önce, öğrencinin temel matematik bilgi seviyesini inceler.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğrenciler internet ortamında son zamanlarda oldukça arttı. Halbu ki; iyi bir fizik dersi öğretmeni olmak uzun yıllar gerektiren bir tecrübe gerektir. Fizik dersi öğretmeni en az 5 yıl deneyimli olmalıdır. Mert Eğitim Merkezi olarak bizler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler ile özel ders veya kurs vermekteyiz.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Öğrenciler uygun rakamlara özel ders verdikleri için, bazı velilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Oysa ki; Fizik gibi zor, hassas, dikkatli öğretim gerektiren bir dersin deneyimli öğretmenini bulmak da oldukça zordur. İyi bir fizik öğretmenlerinin hiç boş vakti bulunmaz. Öğrenciler ondan ders alabilmek için adeta sıraya girerler. Çünkü üniversite sınavlarında en az yapılan sorular fizik sorularıdır.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Kurum

Kartal Fizik Özel Ders Veren Kurum olarak bizler, yani Mert Eğitim Merkezi olarak çok iyi öğretmenler ile çalışmaktayız. Sizlerden tavsiyemiz kurumumuzdaki öğretmenlerden mutlaka fizik dersi alınız ve ona göre karar veriniz. İnanın ki, hiç abartmıyoruz. 12 yıldır eğitim sektöründe hep en iyi öğretmenler ile çalışmaya gayret ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin de memnuniyetidir.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Kurum bulabilirsiniz. Bulduğunuz kurumdaki öğretmenin ne kadar deneyimli olduğunu mutlaka öğreniniz. Özellikle fizik ve matematik özel ders aldırırken fiyat faktörünü, öğretmenin deneyim faktörüyle birlikte kıyaslayınız. Deneyimsiz bir öğretmenin 3 saate öğrettiğini deneyimli bir öğretmen 1 saate öğretir ve öğrencinin de kafasının karışmasına olanak vermez.

Kartal Fizik Özel Ders Veren Kurum bulmak eskisi kadar kolay değildir. Kurumlarda çalışan öğretmenler arasında çok fazla yeni mezun öğretmen veya öğrenci bulunmaktadır. Özelikle ve özelikle ders alacağınız öğretmen hakkında gerekil bilgileri alınız. Önce birkaç saat deneme dersi almak, öğrenci ile öğretmen arasındaki iletişimi test etmek size çok fayda sağlayacaktır.

Kartal Fizik Özel Ders Öğretmeni

Kartal Fizik Özel Ders Öğretmeni arayışınıza, Mert Eğitim Merkezi olarak bizler talibiz. Öğretmenlerimizin tamamına yakını 10 yıldan fazla deneyimlidir. Yeni mezun, öğrenci, branş harici öğretmenler ile çalışmıyoruz. Kurumumuzda 5 yıldan az deneyimli öğretmenler özel derslere veya kurslara girmezler. Mert Eğitim Merkezi yöneticileri olarak bizim net tavrımız budur.

Kartal Fizik Özel Ders Öğretmeni için ödeyeceğiniz her bir dakika ücretin, öğrenciye verim olarak dönmesi gerekir. Özel ders en pahalı öğrenim şeklidir. Öğrenci için belirlenen hedefe ulaşmada özel ders almak en etkili yöntemdir. Birebir iletişimin verdiği avantajlardan çok iyi yararlanmak gerekir. Bu sebepten dolayı İyi öğretmenlerden özel ders almak önemlidir.

Kartal Fizik Özel Ders Öğretmeni seçiminde çok fazla alternatifiniz bulunmamaktadır. Belki yüzlerce özel ders veren matematik, türkçe, kimya, edebiyat, coğrafya gibi öğretmenler bulabilirsiniz ama; işinde uzman, deneyimli, öğretme kabiliyetine sahip, bilgi dağarcığı üst noktada fizik öğretmeni bulmak hiç de kolay değildir. Öğrencilerin ve velilerin birçoğunun bundan haberi yoktur. Her fizik dersi veririm diyen öğretmenden fizik dersi alınmaz. Fizik öğretmeni aynı zamanda iyi bir matematikçi olmalıdır.

Kartal Fizik Özel Dersi

Kartal Fizik Özel Dersi en iyi şekilde Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. Deneyimli Fizik branş öğretmenleri tarafından verilen Fizik özel dersleriyle öğrenciler kısa sürede eksiklerini giderecektir. Öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle yaptıkları Fizik dersleri son derece verimli olmaktadır.

Kartal Fizik Özel Dersi alınabilecek en iyi kurumun Mert Eğitim Merkezi olmasını sağlayan nitelikli eğitmenleri ve uygun özel ders ücretleridir. Deneyimli öğretmenleriyle 2006'dan beri bir çok öğrencinin Fizik dersinde başarıya ulaşmasında rol oynayan Mert Eğitim, çevre okul öğrencileri ve velileri tarafından iyi bilinen bir kurumdur.

Kartal Fizik Özel Dersi eğitmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde her saat için tercih edebileceğiniz şekilde sizler için özel olarak ayarlanmaktadır. Bir öğrenciyi bir fizik öğretmeni ele alarak öğrencinin eksiklerini gidermeye yönelik dersler yapmaktadır. Öğrenci ile öğretmen arasında gerçekleşen birebir fizik dersleriyle kısa sürede farkedilir derecede iyileşme görülür.

Kartal Öğrenciden Fizik Özel Dersi

Kartal Öğrenciden Fizik Özel Dersi almak isteyen veliler bilmelidir ki neredeyse öğrenciden alacakları özel ders fiyatına en az 10 yıl deneyimli nitelikli fizik branş öğretmeninden özel ders alabilirler. Öğrenci ve velilere bu imkanı sunan Mert Eğitim Merkezi, tüm öğrencilerin Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Coğrafya gibi ana derslerden eksikleri kalmaması adına uygun fiyatlı özel ders seçeneği sunmuştur.

Kartal Öğrenciden Fizik Özel Dersi almak isteyen veliler Mert Eğitim Merkezi'nden bu hizmeti alamazlar. Mert Eğitim Merkezi'nde ancak ve ancak deneyimli ve işinin ehli Fizik öğretmenleri Fizik dersi vermektedir. Öğrencilerin başarılı olabilmeleri kesin olarak öğretmenlerinin iyilik ve kalitesine bağlıdır. İyi bir eğitim alan öğrenci ile öğrenciden eğitim alan öğrenci aynı seviyede Fizik bilgisine hiçbir zaman sahip olmamıştır.

Kartal Öğrenciden Fizik Özel Dersi almak yerine deneyimli Fizik öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi değerli öğrencilerine profesyonel Fizik öğretmenleriyle Fizik özel ders eğitimi vermektedir. Her zaman Fizik özel dersi için randevu alabilir, dilerseniz Fizik öğretmenlerinden dilediğiniyle eğitim gün ve saatlerinizi sabitleyebilirsiniz.