İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Maltepe Kimya Özel Ders

Maltepe Kimya Özel Ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezinde verilmektedir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen Kimya Özel Dersleri son derece verimli geçmektedir. Kimya dersindeki eksiklerinizi tamamlamak adına özel ders alabilirsiniz. Deneyimli formasyonlu Kimya branş eğitmenlerinden Kimya özel dersi almak öğrencilerin Kimya derslerinde başarıyı yakalamasını sağlamaktadır.

Maltepe Kimya Özel Ders eğitmenleri yalnızca Kimya konusunda uzman, branş öğretmenleridir. Alanında uzman Kimya hocaları tarafından yapılacak olan dersler tamamen öğrencinin eksiklerini gidermeye ve kısa zamanda kalıcı bir başarı yakalamasına yöneliktir. Kimya dersinde problem yaşayan öğrencilerin en çok tercih ettikleri eğitim türü Kimya özel ders’tir. İstanbul’un en iyi öğretmenleri tarafından verilen Kimya özel dersleri ile öğrenci Kimya sorularını kolaylıkla çözebilecek duruma gelir.

Maltepe Kimya Özel Ders eğitimleri ile öğrenciler Kimya’daki eksiklerini gidererek kısa sürede başarıyı yakalar. Alanında uzman Kimya öğretmenleri öğrencilerin takıldığı yerleri, problem yaşadığı konuları çok iyi bildikleri gibi öğrenciye bu konuları nasıl aksettireceklerini de bilir, çözüm yöntemlerini nasıl uygulayacaklarını öğretir.  Öğrenciler Kimya konularını daha iyi anladıkça ve soruları kolay bir şekilde çözdükçe Kimya dersini sevmeye, daha fazla soru çözmeye başlar.

Maltepe Kimya Özel Ders eğitimleriyle Kimya dersinde sorun yaşayan öğrencilerin yani Kimya’yı sevmeyen öğrencilerin Kimya’yı sevmesi sağlanmaktadır. Bir öğrenci başarılı olmadığı dersi her öğrenci gibi sevmez. Lakin başarılı olduğu konularda soru çözümleri yapan öğrenciler zevk alır. Öğretmenler de bu bakış açısıyla öğrencilerin Kimya’yı keşfetmelerini sağlayarak konuların iyi anlaşılması için konu anlatımları yapar. Öğrencilerin kaliteli konu anlatımlarından sonra tek yapması gereken öğrendiklerini sorularda uygulamaktır.

Maltepe Kimya Özel Ders eğitimleriyle öğrenilen konulardan sonra en fazla soru çözümü yapan öğrenciler Kimya dersinde en fazla rahat eden öğrenciler olmaktadır. Öğrencilerin soru çözmesi, Kimya sorularına karşı bakış açılarını geliştirir.  Deneyimli eğitmenler öğrencilerin takıldığı yerlerde onlara yardımcı olarak Kimya’dan korkmamalarını sağlar. Her sorunun bir çözümü olduğunu ve önemli olanın konuyu iyi anlamak ve çözüm yöntemini bilmek olduğunu öğrenen öğrenciler yapması gerekeni bilir ve tüm derslere o gözle yaklaşır. Öğrencilerin bakış açısını da geliştiren özel derslerden sonra öğrencilere özgüven gelir ve öğrenciler hayattan zevk almaya başlar, başarının hazzını yaşar.

Maltepe Kimya Özel Ders eğitimlerinde öğrenciler başarıyı yakaladıktan sonra Kimya sorularını zevkle çözer. Kimya’nın haricinde diğer derslerde de başarıyı nasıl yakalayacağını keşfeden öğrenciler nasıl çalışacağını ve bir dersteki eksiklerini ne şekilde gidereceğini öğrenir. Mert Eğitim Merkezi tüm derslerde öğrencilerin yanında olan ve öğrenciye birebir eğitim veren profesyonel bir kurumdur. Başarı ancak ve ancak konuların üzerine yoğunlaşılarak ve eksikler giderilerek yakalanabilir. Temeli sağlam olan öğrenciler başarıyı kendileri yönetir. Çalışırsa yapabileceğini bilen bir öğrenci kolaylıkla motive edilir.

Maltepe Kimya Özel Ders eğitimleri öğrencilerin Kimya derslerinde başarıyı tatmalarını sağlayan özel eğitimlerdir. Kimya derslerinde başarı hazzını yaşayan öğrenciler Kimya sorularını çözerken zevk alarak kendilerini son derece geliştirirler. Öğrencilerin bu gelişimi geleceklerini belirleyen sınavlarda bir problemi ortadan kaldırmış olmaları demektir. Öğrencilere sınavlarda sorulan tüm sorular öğrencilerin birbirinden ayrılmasına yönelik hazırlanmış, kiminin ilerlemesini sağlayan kimisinin takılmasına neden olan sorulardır. Bu aşamada öğrenci karşısına gelecek kimya sorularında başarılı olarak çözerek diğer öğrencilerden ayrılabilir, ilerleme kaydedebilir.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğretmenler

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğretmenler, Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde görev almaktadır. İstanbul’un en iyi Kimya öğretmenleriyle çalışan Mert Eğitim Merkezi’nde Kimya’ya dair tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz. En az 10 yıl deneyime sahip Kimya öğretmenleri bir çok öğrencinin sınavlarda Kimya sorularını full çıkarmalarını sağlamıştır.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğretmenler, Mert Eğitim Merkezi’nde ders vermektedir. Mert Eğitim Merkezi, İstanbul’un en iyi Kimya eğitmenlerine eğitim verdiren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur. Deneyimli eğitmenlerin eğitimlerine katılım gösteren öğrenciler kısa zamanda Kimya derslerinde başarıyı yakalamaktadır. Öğrenciler Kimya derslerinde aldıkları düşük notlardan sonra Mert Eğitim Merkezi’nden Kimya özel ders alarak kısa sürede notlarını düzeltmiştir.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğretmenler öğrencilerin yalnızca kötü not aldıktan sonra özel ders almalarını etkili bir öğrenim yöntemi olarak bulmamaktadır. Öğrenciler okulda anlamadıkları konuları özel olarak öğretmenlerine sorabilmeli, konuyu zamanında iyice kavramalıdır. Öğrencilerin düzenli olarak özel derslere katılmaları hiçbir konuda eksik kalmamalarını sağlar. Bu sayede sınava yönelik çalışan öğrencilerin yoğun bir şekilde ders çalışmaları gerekmeden yalnızca konulara göz gezdirip tecrübe ettiklerini hatırlamaları yeterli olacaktır.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğrenciler

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğrenciler genellikle üniversite öğrencileri olup düşük ücretlere kalitesiz eğitim vermektedirler. Özel ders eğitimi alan öğrencilerin temelinin sağlam olması açısından sorulabilecek her soruya cevap verebilecek nitelikte öğretmenlerden özel ders almak fark yaratacaktır.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğrenciler, yani üniversite öğrencileri ders verdikleri öğrencilerin konuları kısa süreli anlamasına daha doğrusu ezberlemesine yardımcı olur. Fakat konunun iyi anlaşılması ve kalıcı bilginin sağlanması, konu hakkında fikir yürütülmeye başlanması için profesyonel eğitmenlerin uygun anlatımlarla eğitim vermesi gerekmektedir.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Öğrenciler alanında uzman öğretmenlere göre daha uygun fiyatlara ders vermektedir. Öğrencilerden ders alan öğrenciler çoğu zaman istenilen performansı sergileyemez. Bu konuda ders alan öğrencilerde suç bulmak yersiz olur. Bir üniversite öğrencisi ile alanında uzman, yalnızca işi bu olan bir branş öğretmeni arasında tabiki son derece fark olmaktadır.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Kurum

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Kurum olarak Mert Eğitim Merkezi, Küçükyalı’da bulunan tek şubesiyle 2006’dan beri eğitim ve öğretim hizmetine devam etmektedir. Öğrencilerin tüm derslerde yanında olan Mert Eğitim Merkezi, nitelikli eğitmenleriyle öğrencilerin başarılı olmasına olanak sağlar.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Kurum olarak profesyonel bir şekilde hareket eden Mert Eğitim, öğrencilerin kısa sürede kalıcı bilgiye sahip olmasını sağlayarak Kimya dersindeki eksiklerini gidermeye yönelik ders yaptırmaktadır. Öğretmenlerin kalitesi dersin işleyişini ve verimini oldukça artırmaktadır.

Maltepe Kimya Özel Ders Veren Kurum olarak en yakın Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. En kaliteli ve uygun fiyatlı özel derslere sahip Mert Eğitim, tamamen profesyonel bir şekilde çalışarak öğrencilerin derslerden verim alması önceliğiyle hareket eder.

Maltepe Kimya Özel Ders Öğretmeni

Maltepe Kimya Özel Ders Öğretmeni olarak ders veren eğitmenler Kimya branşında uzman deneyimli Kimya öğretmenleridir. Çevre okullarda görev almış profesyoneller tarafından verilen birebir derslerle öğrenciler kısa sürede Kimya dersinde başarılı hale gelir.

Maltepe Kimya Özel Ders Öğretmeni olarak Mert Eğitim Merkezi’nde ders veren Kimya eğitmenleri, uzun yıllar Kimya eğitimi vermiş, başarılarını öğrencilerinin başarılarıyla kanıtlamış, deneyimli ve nitelikli öğretmenlerdir.

Maltepe Kimya Özel Ders Öğretmeni olarak Mert Eğitim Merkezi’inde görev alan öğretmenler tarafından Kimya eğitimi almış öğrenciler sınıflarında hemen fark edilir. Sorulara cevap verme istekleri, konuları anlama hızlarıyla dikkat çeken öğrenciler kesin olarak bilinir ki Mert Eğitim Merkezi’nden birebir ders eğitimleri almıştır.

Maltepe Kimya Özel Kimya Dersi

Maltepe Özel Kimya Dersi eğitimlerini veren öğretmenler nitelikli branş eğitmenleridir. Kimya dersinde uzman, uzun seneler eğitim vermiş Kimya öğretmenleri öğrencilere Kimya’nın tüm konularını sistematik bir şekilde anlatarak öğrencilerin Kimya dersinde yaşadıkları sorunları kökten çözer.

Maltepe Özel Kimya Dersi eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde, Küçükyalı’da verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi, Kimya özel dersi konusunda uzman, çok öğrencinin düşük kimya notlarının yükselmesini sağlamış başarılı bir eğitim kurumudur.

Maltepe Özel Kimya Dersi yalnızca sınavlardan önce kurtuluş yolu olarak görülmemelidir. Eğer ki öğrenci haftalarca dersi iyi dinlememiş ve konularda çok eksiklikleri varsa bunu sınavdan önce alacağı 2 dersle telafi edemez. Öğrenci düzenli bir şekilde Kimya özel dersleriyle eksiklerini gidermeli, derste kaçırdıklarını devamlı telafi etmelidir. Haftada 2 saat bile olsa öğrenci konuların üzerinden geçmelidir. Öğrenciler anlamadıklarını Kimya öğretmenine danışmalı ve anlatılmasını istemelidir.

Maltepe Öğrenciden Kimya Özel Ders

Maltepe Öğrenciden Kimya Özel Ders almak yerine neredeyse aynı ücrete Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 2 İtü Makine Mühendisinin kurduğu ve yönettiği Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan deneyimli ve nitelikli Kimya branş öğretmenlerinden ders alınmasın ki, her zaman tüm derslerde uzmanlarından özel ders alabilirsiniz.

Maltepe Öğrenciden Kimya Özel Ders eğitimleri ile kalıcı bir eğitim gözlenmesi imkan dahilinde değildir. Kimya konusunda uzman olan Kimya branş eğitmenlerinden Kimya özel dersi almak öğrencinin kalıcı eğitiminin sağlanması için önemli bir kriterdir. Kimya özel dersi ile öğrenci desteklenmek istiyorsa bu ders için eğitim bir profesyonelden aldırılmalıdır.

Maltepe Öğrenciden Kimya Özel Ders almak isteyenler genelde uygun fiyatlı özel ders almak isteyen öğrenci veya öğrencilerine uygun fiyatlı özel ders aldırmak isteyen velilerdir. Bu kapsamda Kimya branş öğretmenlerinden neredeyse bir üniversite öğrencisinin talep ettiği özel ders ücretlerine ders alabilirsiniz. Bu imkanı sağlayan Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri M.E.B.’na bağlı bir şekilde hizmet veren hijyenik, güvenli ve resmi bir kurumdur.